PopisZDRAVOTNICKÝ SANITÁŘ - SANITÁŘKA
Náplň práce: asistence klientům, doprovod na procedury, práce
Požadujeme vzdělání ve zdravotnictví nebo sanitářský kurz, trestní bezúhonost
Nabízíme:
- týden dovolené navíc
- závodní stravování (příspěvek zaměstnavatele)
- nástup ihned nebo dle dohody
- možnost ubytování
- další vzdělávání hrazené zaměstnavatelem
- příspěvek na dopravu
- benefitní karta po zkušební době
- mzda od 15 200,- Kč
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNeurčeno Pracovištěnáměstí Svobody 272, 542 25 Janské Lázně Mzda minimálně17000 Kč Nastoupit od2019-09-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-27T01:58:03

Společnost

Státní léčebné lázně Janské Lázně, státní podnik
  • Státní léčebné lázně Janské Lázně, státní podnik
  • Kontakt : Nela Ouředníková
  • Telefon : +420 499 860 120,123
  • E-mail : nela.ourednikova@janskelazne.com
  • Adresa : náměstí Svobody 272, 542 25 Janské Lázně

Klíčová slova

příspěvek

ubytování

zaměstnavatele

nástup

ihned

dle

dohody

možnost

zdravotnický

stravování