PopisNáplň práce:
- obsluha manipulační techniky
- manipulace se zbožím a materiálem
- práce naskladnění a vyskladnění
- příjem a výdej zboží
- expedování výrobků dle objednávek
- tvorba a tisk interních etiket
- doplňování katalogových karet
- inventury roční a periodické
- optimalizace logistického uspořádání
- pravidelné doplňování pozic
- práce s PC, terminály (EAN kódy) a tiskárnami etiket
- zastupitelnost zaměstnanců v úseku výroba
Požadujeme:
- ukončené středoškolské vzdělání s maturitou technického směru nebo střední odborné (vyučen)
- ochota pracovat na dvě směny - pondělí až pátek
- manuální zručnost, bezchybnost, pečlivost, produktivita
- spolehlivost, samostatnost, odpovědnost, časová flexibilita
- schopnost a ochota učit se novým věcem
- dobré organizační schopnosti
- praxe ve skladovém hospodářství min. 1 rok
- praxe s řízením vysokozdvižného vozíku předností
Nabízíme:
- zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, pololetní a roční odměny a další…)
- stabilní práci na hlavní pracovní poměr
- čisté a příjemné pracovní prostředí
- možnost dalšího vzdělávání (specifická školení)
- 25 letou historii firmy na trhu Evropy
Nástupní mzda bude po zapracování upravována v závislosti na dosahovaných pracovních výsledcích. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěSvobody 826/88, Liberec XV-Starý Harcov, 460 15 Liberec 15 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-28T01:57:50

Společnost

HACO, spol. s r.o.
  • HACO, spol. s r.o.
  • Kontakt : Renáta Tomešová
  • Telefon : +420 482 750 620
  • E-mail : personalistika@haco.cz
  • Adresa : Svobody 826/88, Liberec XV-Starý Harcov, 460 15 Liberec 15

Klíčová slova

práce

roční

pracovní

ochota

doplňování

etiket

praxe

náplň

rok

týdnů