PopisPERSONALISTA / PERSONALISTKA
- Pracovní poměr na dobu určitou (zástup za MD a RD) se zkušební dobou 6 měsíců; předpokládaný nástup od 1. 11.2019
- Náplň práce: Samostatné zajišťování odborných a specializovaných personálních agend. Zabezpečování nástupů a ukončení pracovních a služebních poměrů a s tím související agendu v rámci Královéhradeckého kraje. Spolupráce na výběrových řízeních, zajišťování preventivní péče o zaměstnance a vedení příslušné dokumentace, zajišťování realizace vzdělávání zaměstnanců. Práce s informačními systémy v oblasti personální správy a jejich aktualizace.
- Pracovní podmínky: platové zařazení v 9. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku, pružná pracovní doba - plný úvazek
- Kvalifikační a další požadavky: dosažení vzdělání stanoveného zákonem pro toto služební místo [§ 25 odst. 1 písm. zákona], tj. vzdělání střední s maturitní zkouškou nebo vyšší odborné vzdělání. Splnění tohoto předpokladu dokládá příslušnými listinami, tj. originálem nebo úředně ověřenou kopií dokladu o dosaženém vzdělání (maturitní vysvědčení nebo vysvědčení o absolutoriu a diplom absolventa vyšší odborné školy); výborné komunikační schopnosti, odpovědnost, samostatnost, flexibilita, bezúhonnost, profesionální vystupování, výhodou je znalost práce v programech ArsysX a SAP
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (sick days), 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí, stravenky v hodnotě 80 Kč, příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb, odměny k životním a pracovním výročím
- V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 30. srpna 2019 na e-mailovou adresu ivana.mazurova@uradprace.cz.
Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěÚřad práce České republiky - krajská pobočka v Hradci Králové, Wonkova 1142/1, 500 02 Hradec Králové 2 Mzda minimálně18230 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-27T01:58:03

Společnost

Úřad práce České republiky
  • Úřad práce České republiky
  • Kontakt : Ivana Mazurová
  • Telefon : +420 950 116 451
  • E-mail : ivana.mazurova@hk.mpsv.cz
  • Adresa : Úřad práce České republiky - krajská pobočka v Hradci Králové, Wonkova 1142/1, 500 02 Hradec Králové 2

Klíčová slova

vzdělání

zajišťování

práce

dokladu

vysvědčení

volna

dosaženém

platové

maturitní

pracovní