PopisCAD INŽENÝR/KA / CAD DESIGNER
Náplň práce:
- navrhovat a vyvíjet části sedadel na základě specifikací od zákazníka
- Integrovat komponenty a sestavy do systémů sedadel
- Převzít a technicky vést svěřené projekty
- Komunikovat a řešit s klienty technické věci v rámci vývoje
- Provádění konstrukčních výpočtů a analýz
Požadavky:
- VŠ strojního zaměření
- Znalost a zkušenosti v některém z 3D konstrukčních programů (Catia nebo CAD velkou výhodou)
- Praxe na obdobné pozici vítána
- Komunikativní znalost Anglického jazyka
- Znalosti či zkušenosti v oblasti strojní konstrukce (plasty, kovy)

Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěLear Corporation Engineering Czech Republic s.r.o.Plzeń, Podnikatelská 1278/11, Skvrňany, 301 00 Plzeň 1 Mzda minimálně40000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-27T01:58:03

Společnost

Lear Corporation Engineering Czech Republic s.r.o.
  • Lear Corporation Engineering Czech Republic s.r.o.
  • Kontakt : Helena Vachovcová
  • Telefon : +420 739 603 696
  • E-mail : hvachovcova@lear.com
  • Adresa : Lear Corporation Engineering Czech Republic s.r.o.Plzeń, Podnikatelská 1278/11, Skvrňany, 301 00 Plzeň 1

Klíčová slova

cad

zkušenosti

znalost

konstrukčních

strojní

catia

výpočtů

analýz požadavky

strojního

zaměření