PopisNástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě pan Matoušek tel.: 731 506 584 nebo e-mail p.matousek@beximpaletten.cz.
Požadujeme:
- platný svářečský průkaz CO2
- praxe na obdobné pozici
- výuční list obor zámečník výhodou
Náplň práce:
- ruční sváření CO2
- vizuální kontrola svárů
- základní údržba svařovacího zařízení
Nabízíme:
- náborový bonus
- stabilní zázemí prosperující společnosti
- příjemné a moderní pracovní prostředí
- bonusy za doporučení nových pracovníků
- bonusy / prémie Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěBEXIM PALETTEN s.r.o. - Kostelec na Hané, Smržická 871, 798 41 Kostelec na Hané Mzda minimálně24500 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-27T01:58:03

Společnost

BEXIM PALETTEN s.r.o.
  • BEXIM PALETTEN s.r.o.
  • Kontakt : Petr Matoušek
  • Telefon : +420 731 506 584
  • E-mail : p.matousek@beximpaletten.cz
  • Adresa : BEXIM PALETTEN s.r.o. - Kostelec na Hané, Smržická 871, 798 41 Kostelec na Hané

Klíčová slova

co2

tel

bonusy

nástup

základní

údržba

svařovacího

zařízení nabízíme

náborový

bonus