PopisPracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz od 08:00 hod. do 16:00 hod. Nástup dle dohody. Zaměstnání je vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné a absolventy/-ky.

Zaměstnavatel hledá šikovné pracovníky/pracovnice, nejlépe, kteří již v oboru pracovali.

Pracovní náplň: práce na knihárně, dokončující proces v tiskárně.

Požadavky: pozitivní přístup k práci, ochota pracovat, ochota učit se novým věcem.

Zaměstnanecké výhody: příjemné pracovní prostředí, odměny formou 13. platu.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: obchod@tiskarnaknopp.cz nebo osobně po telefonické domluvě s panem Knoppem, tel.: 604 237 916. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěU Lípy 926, 549 01 Nové Město nad Metují 1 Mzda minimálně17000 Kč Nastoupit od2019-09-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-27T01:58:03

Společnost

Tiskárna Knopp s.r.o.
  • Tiskárna Knopp s.r.o.
  • Kontakt : David Knopp
  • Telefon : +420 604 237 916
  • E-mail : obchod@tiskarnaknopp.cz
  • Adresa : U Lípy 926, 549 01 Nové Město nad Metují 1

Klíčová slova

pracovní

ochota

hod

prostředí

přístup

práci

pracovat

učit

novým

věcemzaměstnanecké