PopisPopis pracovní pozice:
Zodpovídá za příjem a kontrolu dodaného zboží pro stravovací provoz v návaznosti na dodací listy / faktury. Zodpovídá za včasný a plynulý výdej potravin. Hmotná odpovědnost za svěřené zásoby. Manipulace se zbožím - vyskladňování, naskladňování zboží.
Požadavky:
min. střední odborné vzdělání (výuční list), znalost práce na PC
Vítáno: praxe v oboru skladového hospodářství, v oboru stravování výhodou
Nabízíme:
práci na plný úvazek, pouze ranní směny, příjemné pracovní prostředí,odpovídající platové ohodnocení, platová třída č.8, stupeň dle vzdělání a praxe,5 týdnů dovolené,příspěvek na závodní stravování, příspěvky z FKSP (penzijní připojištění, kulturu a sport aj.).

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDomov pro seniory Nopova, příspěvková organizace, Nopova 128/96, Židenice, 615 00 Brno 15 Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-27T01:58:03

Společnost

Domov pro seniory Nopova,příspěvková organizace
  • Domov pro seniory Nopova,příspěvková organizace
  • Kontakt : Karin Stehlíková
  • Telefon : +420 548 321 500kl.112
  • E-mail : stehlikova@nop.brno.cz
  • Adresa : Domov pro seniory Nopova, příspěvková organizace, Nopova 128/96, Židenice, 615 00 Brno 15

Klíčová slova

pracovní

vzdělání

oboru

stravování

prostředíodpovídající

pc vítáno

praxe

skladového

hospodářství