PopisPožadujeme - manuální zručnost, zodpovědnost, samostatnost, praxe na obdobné pozici min. 3 roky, platný průkaz VZV, potravinářský průkaz, zkušenosti s vedením kolektivu, ŘP sk. B, znalost práce na PC.
Náplň práce - organizace práce, vedení skladu.
Životopis zaslat na e-mailovou adresu: nabor@gastromenu.cz, nebo kontaktovat telefonicky na tel. č. 558 329 264.
Pracoviště - Třinec
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěGASTRO - MENU EXPRESS a.s.*, Konská 199, 739 61 Třinec 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-27T01:58:03

Společnost

GASTRO - MENU EXPRESS a.s.
  • GASTRO - MENU EXPRESS a.s.
  • Kontakt : Brigita Gazdíková
  • Telefon : +420 558 329 264
  • E-mail : nabor@gastromenu.cz
  • Adresa : GASTRO - MENU EXPRESS a.s.*, Konská 199, 739 61 Třinec 1

Klíčová slova

práce

průkaz

požadujeme

znalost

264 pracoviště

tel

telefonicky

kontaktovat

naborgastromenucz

adresu