PopisNabízíme možnost dlouhodobé / krátkodobé brigády v zásilkové společnosti.
Práce pro muže i ženy s možností úpravy pracovní doby dle Vašich možností.

Místo výkonu práce : Plzeň - Borská pole

Náplň práce :
- výpomoc s nakládkou a vykládkou zásilek

Pracovní doba:
- Od 03:00hod Do - dle domluvy

Požadujeme:
Spolehlivost, fyzickou zdatnost.

Nabízíme:
- možnost stabilní brigády
- mzdu od 95Kč/hod + příplatek 25% za práci v noci

Zájemci nás mohou kontaktovat
na tel.607 053 507, nebo prostřednictvím e-mailu
cvpl@bohemia-manscraft.cz
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBohemia Manscraft, spol. s r.o. - město Plzeň, Plzeň Mzda minimálně95 Kč Mzda maximálně120 Kč Nastoupit od2019-01-21

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-13T01:55:30

Společnost

Bohemia Manscraft, spol. s r.o.
  • Bohemia Manscraft, spol. s r.o.
  • Kontakt : Jakub Fišer
  • Telefon : +420 607 053 507
  • Adresa : Bohemia Manscraft, spol. s r.o. - město Plzeň, Plzeň

Klíčová slova

možnost

brigády

práce

dle

zdatnostnabízíme

zásilekpracovní

doba

0300hod

domluvypožadujemespolehlivost

fyzickou