PopisFirma zabývající se dekorací skla do nápojového průmyslu přijme:
BRIGÁDNÍKY, PRACOVNÍ DOBA DLE DOHODY (OD 15-TI LET)
MÍSTO VÝKONU: Zálší 71, 565 01 Choceň 1
MZDA: 90 Kč/hod
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- ruční vykládání sklenic z krabic na pás a z pásu do krabic
- vizuální kontrola potisku
POŽADUJEME:
- věk min.15 let + ukončená základní škola
- pečlivost, spolehlivost
NABÍZÍME:
- práci v čase dle dohody, např. od 15-18 hod ve Vámi zvolené dny
- dohodu o provedení práce
- přátelský kolektiv a slušné jednání
KONTAKT: Ing. Iveta Moravcová, HR Manager
email:iveta.moravcova@sahm.cz
Tel: 465 461 144(v případě zájmu volejte v době od 8-16 hod) Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSahm s.r.o. - Výrobní závod Zálší, Zálší 71, 565 01 Choceň 1 Mzda minimálně90 Kč Nastoupit od2019-02-11

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-06T02:17:42

Společnost

Sahm s.r.o.
  • Sahm s.r.o.
  • Kontakt : Iveta Moravcová
  • Telefon : +420 735 749 665
  • Adresa : Sahm s.r.o. - Výrobní závod Zálší, Zálší 71, 565 01 Choceň 1

Klíčová slova

dohody

dle

hod

firma

provedení

základní

škola

pečlivost

spolehlivost nabízíme

práci