PopisPROJEKTOVÝ INŽENÝR ELEKTRO

Náplň práce
• Návrh koncepčního řešení elektročástí elektráren
• Vypracování technických specifikací zařízení elektro v rozsahu dodávky
• Jednání se zákazníky – technická specifikace
• Jednání s dodavateli, realizace přejímek
• Projektování rozvaděčů vlastní spotřeby elektráren (motorové rozvaděče)
• Řešení problémů při uvádění do provozu
• Technická podpora v oblasti elektro ostatním kolegům

Požadujeme:
• SŠ/VŠ technické vzdělání nebo zkušenost ve strojírenství- Zájem o energetické strojírenství
• Aktivní znalost anglického jazyka velkou výhodou
• Časová flexibilita
• Znalost zařízení vlastní spotřeby elektráren
• Znalost generátorů a jejich příslušenství (buzení, ochrany…)
• Znalost výkonových
• ACAD, Eplan – denní využití
• Vyhláška 50/78, §8 a § 10 bez omezení napětí
• Znalost čtení technické dokumentace, výkresů, schémat a zapojení
• Zájem o oblast elektro a moderní trendy v oblasti elektro
• Řidičský průkaz sk. B

Nástup: dohodou
Místo výkonu práce: Brno

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu nejedla@ekolbrno.cz.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKřenová 211/65, Trnitá, 602 00 Brno 2 Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-27T14:24:52

Společnost

EKOL, spol. s r.o.
  • EKOL, spol. s r.o.
  • Kontakt : Irena Nejedlá
  • Telefon : +420 602 106 750
  • E-mail : Nejedla@ekolbrno.cz
  • Adresa : Křenová 211/65, Trnitá, 602 00 Brno 2

Klíčová slova

elektro

zařízení

oblasti

technické

spotřeby

vlastní

ochrany znalost

výkonových acad

eplan

denní