PopisCZ-ISCO: 71321 Lakýrníci automobilů a jiných vozidel
LAKÝRNÍK / LAKÝRNICE
- Místo výkonu práce: Jana Černého 353/42, Hradec Králové
- PP na dobu určitou (15.10.2019 - 13.1.2020)
- Náplň práce: lakýrnické práce
- Požadujeme: praxi
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní osoba: Kopáček Jiří, e-mail: kopacek4@seznam.cz, tel.: 732 266 158 (každou středu 9 - 14 hodin) nebo se dostavte osobně na adresu: Jana Černého 353/42, Hradec Králové, a to 16.9.2019 v době od 8:00 - 10:00 hod Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJana Černého 353/42, Věkoše, 503 41 Hradec Králové 7 Mzda minimálně14740 Kč Mzda maximálně16500 Kč Nastoupit od2019-10-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-28T01:57:50

Společnost

JK - Automonte, s.r.o.
  • JK - Automonte, s.r.o.
  • Kontakt : Jiří Kopáček
  • Telefon : +420 732 266 158
  • E-mail : kopacek4@seznam.cz
  • Adresa : Jana Černého 353/42, Věkoše, 503 41 Hradec Králové 7

Klíčová slova

práce

hradec

jana

černého

každou

telefonicky

kontaktní

osoba

kopáček

jiří