PopisNáplň práce:
-obsluha a údržba odškvárovacího zařízení
-úklid zauhlovací trasy
-pomocné práce na středisku.
Vhodné i pro absolventy.
Požadujeme:
-střední odborné vzdělání (vyučení)
-spolehlivost, samostatnost
-nepřetržitý provoz, 12-ti hodinové směny.
Po zapracování a získání praxe možnost přeškolení na topiče.
Nabízíme:
-týden dovolené navíc, příspěvek na dojíždění, příspěvek na závodn stravování, příspěvek na penzijní připojištění, benefitní program.
První kontakt: Klukáčková Hana Ing., tel.: 382 55 2705, e-mail: hana.klukackova@zvvz.cz

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěZVVZ Energo s.r.o., Sažinova 888, 399 01 Milevsko 1 Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-28T01:57:50

Společnost

ZVVZ ENERGO, s.r.o.
  • ZVVZ ENERGO, s.r.o.
  • Kontakt : Hana Klukáčková
  • Telefon : +420 382 552 705
  • E-mail : hana.klukackova@zvvz.cz
  • Adresa : ZVVZ Energo s.r.o., Sažinova 888, 399 01 Milevsko 1

Klíčová slova

příspěvek

náplň

penzijní

topiče nabízíme týden

dovolené

navíc

dojíždění

závodn

stravování

připojištění