PopisPožadavky: Zodpovědnost, manuální zručnost, fyzická zdatnost, časová flexibilita, trestní bezúhonnost, týmový duch, dobrý zdravotní stav (práce náročná především na svalové skupiny ruky - předloktí, zápěstí)
Náplň práce: příprava a balení zboží pro expedici a přepravu, manipulace se zbožím, plnění expedičních plánů, další potřebné práce v logistickém skladu.
Výhodou: potravinářský průkaz, zkušenosti z expedičního skladu, němčina
Možnost zkráceného úvazku.

Kontakt: osobně (Mánesova 154, Jiříkov), e-mailem: dagmar.klinska@pdzsro.com, personalni@pdzsro.com

Pozn.: V případě dojíždění pro zájemce z Mimoně je 1 volné místo v autě Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPDZ Group s.r.o. - Pracoviště Jiříkov, Mánesova 154/16, Starý Jiříkov, 407 53 Jiříkov Mzda minimálně90 Kč Nastoupit od2018-09-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-28T01:57:50

Společnost

PDZ Group s.r.o.
  • PDZ Group s.r.o.
  • Kontakt : Nikola Haková
  • E-mail : personalni@pdzsro.com
  • Adresa : PDZ Group s.r.o. - Pracoviště Jiříkov, Mánesova 154/16, Starý Jiříkov, 407 53 Jiříkov

Klíčová slova

práce

úvazkukontakt

plánů

potřebné

logistickém

skladuvýhodou

potravinářský

průkaz

zkušenosti

expedičního