PopisPísemné nabídky včetně profesního životopisu zasílejte na emailovou adresu: personalni@logoped.cz
Pokud Vás do 14 dnů nebudeme kontaktovat, nebyla jste vybrána do užšího kola výběrového řízení
Soukromé zdravotnické zařízení příjme do hlavního pracovního poměru provozního pracovníka.
Náplň práce: úklid provozních prostor kliniky, výpomoc v kuchyni, mytí nádobí.
Požadavky: organizační schopnost, samostatnost, pečlivost, zájem o práci.
Nabízíme: dobré finanční ohodnocení, práce v příjemném kolektivu, stravování.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVsetínská 527/20, Štýřice, 639 00 Brno 39 Mzda minimálně17000 Kč Nastoupit od2019-09-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-28T01:57:50

Společnost

Soukromá klinika LOGO s.r.o.
  • Soukromá klinika LOGO s.r.o.
  • Kontakt : Věra Matějková
  • E-mail : personalni@logoped.cz
  • Adresa : Vsetínská 527/20, Štýřice, 639 00 Brno 39

Klíčová slova

práce

organizační

úklid

provozních

prostor

kliniky

výpomoc

kuchyni

mytí