PopisPrvní kontakt:
Kmoch Tomáš, tel.: 732 193 564,
e-mail: t.kmoch@kbk.cz, info@kbk.cz
osobně: Pod Hroby 130, Kolín 4.

Uzavíráme pracovní poměr na půl roku, poté prodlužujeme dvakrát na rok a následně na dobu neurčitou.

Náplň práce: obsluha obráběcích CNC strojů.

Pracovní doba: ranní směna 6:00 - 14:30 hod, odpolední směna 14:00 - 22:00 hod.

Požadavky: spolehlivost, pečlivost, přesnost.

Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, stravenky, odměny, pololetní odměny. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKovoobrábění KBK,s.r.o. - provoz /v areálu býv.f. Isol/, Pod Hroby 130, Kolín IV, 280 02 Kolín 2 Mzda minimálně13350 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-28T01:57:50

Společnost

Kovoobrábění KBK,s.r.o.
  • Kovoobrábění KBK,s.r.o.
  • Kontakt : Tomáš Kmoch
  • Telefon : +420 732 193 564
  • E-mail : t.kmoch@kbk.cz, info@kbk.cz
  • Adresa : Kovoobrábění KBK,s.r.o. - provoz /v areálu býv.f. Isol/, Pod Hroby 130, Kolín IV, 280 02 Kolín 2

Klíčová slova

odměny

směna

kontaktkmoch

odpolední

cnc

strojůpracovní

doba

ranní

hod

spolehlivost