PopisNástup ihned. Životopis zašlete na e-mail prostejov@drevocentrum-as.cz. Více informací na tel.: 770 158 489. Nechodit na pracoviště osobně.
POŽADUJEME:
- dobré vystupování a komunikativnost
- spolehlivost, samostatnost a nasazení
- obchodního a týmového ducha
- chuť pracovat a zdokonalovat se
- řidičský průkaz sk. B
NÁPLŇ PRÁCE:
- skladování zboží, příjem/výdej
- komunikace se zákazníky
- obsluha zákazníků
NABÍZÍME:
- dobré mzdové ohodnocení závislé na výkonu
- zázemí silné, stabilní české společnosti
- vzdělávání a možnost odborného růstu
- zaměstnanecké výhody, stravenky Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDřevocentrum CZ, a.s. - pobočka Prostějov, Za Olomouckou 4184/17, 796 01 Prostějov 1 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně23000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-29T01:56:25

Společnost

Dřevocentrum CZ, a.s.
  • Dřevocentrum CZ, a.s.
  • Kontakt : Lukáš Pavlíček
  • Telefon : +420 770 158 489
  • E-mail : prostejov@drevocentrum-as.cz
  • Adresa : Dřevocentrum CZ, a.s. - pobočka Prostějov, Za Olomouckou 4184/17, 796 01 Prostějov 1

Klíčová slova

dobré

nástup

výkonu

zboží

příjemvýdej

komunikace

zákazníky

obsluha

zákazníků nabízíme

mzdové