PopisPracoviště: Týnecká č.p. 814/65, Olomouc.
Osobní kontakt je možný každé úterý ve 13:00 hod. na adrese Týnecká č.p. 814/65, Olomouc - sraz na osobní vrátnici.

Vaším úkolem bude: bezchybné vyskladnění zboží podle skladových příkazů, odvážení/zavážení zboží na zóny, úklidová činnost.
Požadujeme: základní vzdělání, fyzická zdatnost (fyzicky náročná práce), trestní bezúhonnost, ochotu pracovat ve dvousměnném režimu (převážně noční).
Pracovní doba je různorodá, např. směny 06:15 - 16:45 hod., 17:00 - 02:30 hod., 18:30 - 05:00 hod.
Zaměstnanecké výhody: při splnění podmínek - prémiový výkonnostní systém, 1 týden dovolené navíc, stravenky, dotované jídlo, stravování v objektu, karta Multisport. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěKaufland Česká republika v.o.s. - Distribuční centrum Olomouc-Holice, Týnecká 814/65, Holice, 779 00 Olomouc 9 Mzda minimálně25500 Kč Mzda maximálně25500 Kč Nastoupit od2019-09-23

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-28T01:57:50

Společnost

Kaufland Česká republika v.o.s.
  • Kaufland Česká republika v.o.s.
  • Kontakt : Lada Tomanová
  • E-mail : alice.spacilova@kaufland.cz
  • Adresa : Kaufland Česká republika v.o.s. - Distribuční centrum Olomouc-Holice, Týnecká 814/65, Holice, 779 00 Olomouc 9

Klíčová slova

hod

týnecká

zboží

pracovat

dvousměnném

režimu

převážně

noční pracovní

doba

různorodá