Popismísto výkonu práce : Bruntál, Zahradní 42b
Operátor linky na polepování profilů - předák

náplň práce:
-zaškolení z obsluhy výrobní linky na polepování stavebních profilů,
-kontroluje v průběhu výroby kvalitu výrobků,
-vypisuje dokumenty dle stanovených postupů,
-po zapracování naváží a odváží materiál pro výrobu,
- kontroluje přivezené zboží a materiál pro výrobu,

nabízíme:
- zaměstnání na plný pracovní úvazek, nástup možný ihned,
- dvou směnný provoz (6.00-14.00, 14.00-22.00 hod),
- místo je vhodné spíše pro muže,
- nástupní plat 105,- Kč/hod, po zapracování na lince a převzetí funkce předáka navýšení mzdy, + stravenky a odměny za nezameškané hodiny,

požadujeme:
- minimálně úplné střední odborné vzdělání s výučním listem,
- zodpovědnost a pečlivost při výrobě a kontrole profilů,
- zkušenost s obsluhou VZV je výhodou,
- komunikativnost - spolupráce s dalšími odděleními, podřízenými a vedoucím,

životopis posílejte na e-mail: radek.krvac@styrogroup.cz, vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni k osobnímu pohovoru.
Z : 28.8.2019

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěStyroprofile, a.s. - pracoviště Bruntál, Zahradní 1946/42b, 792 01 Bruntál 1 Mzda minimálně105 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-29T01:56:25

Společnost

Styroprofile, a.s.
  • Styroprofile, a.s.
  • Kontakt : Radek Krvač
  • Telefon : +420 725 220 004
  • E-mail : radek.krvac@styrogroup.cz
  • Adresa : Styroprofile, a.s. - pracoviště Bruntál, Zahradní 1946/42b, 792 01 Bruntál 1

Klíčová slova

místo

linky

materiál

profilů

polepování

zapracování

uchazeči

nezameškané

výučním

vzdělání