PopisREFERENT/KA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ
Jedná se o zástup za mateřskou dovolenou.
Náplň práce: tvorba cenových nabídek a kalkulaci, vyřizování objednávek, zajišťování přepravy, objednávání materiálů u mateřské firmy ve Švýcarsku, vyřizování případných reklamací, průběžné sledování dodacích termínů, technickému poradenství, budete odpovědný/á za péči o zákazníky
Požadujeme: SŠ, VŠ technického směru, dobrou znalost PC - Word, Excel, Internet, komunikativnost, samostatnost, preciznost, důslednost a spolehlivost, základní znalost němčiny, příp. angličtiny, výhodou zkušenosti s prodejem polotovarů nebo hotových dílů, zkušenosti s kalkulací polotovarů, zkušenosti s tvorbou obchodních podkladů, znalost technických plastů, práce v SAP
Nabízíme: příspěvek na dojíždění, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky
První kontakt: své životopisy zasílejte e-mailem na: jobs@bircher.com Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěZašovská 877, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1 Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-29T01:56:25

Společnost

Behr Bircher Cellpack BBC Czech s.r.o.
  • Behr Bircher Cellpack BBC Czech s.r.o.
  • Kontakt : Radek Elich
  • E-mail : jobs@bircher.com
  • Adresa : Zašovská 877, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Klíčová slova

znalost

zkušenosti

vyřizování

polotovarů

práce

příspěvek

referentka

prodejem

výhodou

angličtiny