PopisČas a příležitosti nečekají, tak proto do naší kanceláře v Kladně hledáme energického člověka na pozici: finančního poradce a praxe není podmínkou.

Požadujeme:
vzdělání - min. maturita, obchodního ducha, řidičský průkaz sk. B, čistý trestní rejstřík,
poctivost a pracovitost, jelikož ctíme pravidlo náš zákazník náš pán.

Náplň práce:
zprostředkovávání úvěrů, sjednávání investic a pojištění pro firmy a fyzické osoby.

Nabízíme:
dlouholeté zkušenosti v oboru, které Vám rádi předáme, kvalitní zázemí, akademii zaškolení, jednoduchý systém práce, benefity v podobě příspěvku na vůz, zvýhodněný tarif, firemní soutěže, vývoj a kariéru, pracovní dobu dle dohody.

Své životopisy zasílejte na: snajdrjob@email.cz Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěLedce 67, 273 05 Smečno Mzda minimálně40000 Kč Mzda maximálně70000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-29T01:56:25

Společnost

Radek Šnajdr
  • Radek Šnajdr
  • Kontakt : Radek Šnajdr
  • E-mail : snajdrjob@email.cz
  • Adresa : Ledce 67, 273 05 Smečno

Klíčová slova

čas

benefity

fyzické

osobynabízímedlouholeté

zkušenosti

oboru

rádi

předáme

kvalitní

zázemí