PopisKvalifikační přepoklady
- vychovatelka MŠ, učitelka MŠ, pedagog volného času
- SŠ, VŠ (obor zdravotní, pedagogický, sociální) nebo akreditovaný kurz chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky,
- kurz pracovníka v sociálních službách

Další požadavky
- trestní bezúhonnost
- zodpovědný přístup a pečlivost
- výborný zdravotní stav
- kreativita a tvořivost
- vhodné pro absolventy

Pracovní náplň:
- péče o děti do zahájení povinné školní docházky
- zajištění volnočasových aktivit uživatelů domova
- procházky, výlety
- výtvarné činnosti

Pracovní doba: ranní 6:30 - 15:00 hod., odpolední 9:00 -17:30 hod.
Mzda je uváděna ve výši, které dosahuje po zkušební době.

Nabízíme:
Zázemí stabilní společnosti, zaměstnanecké benefity- příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, možnost hlídání dětí - dětská skupina pro děti od 1 roku do 6 let.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěCentrin CZ s.r.o. - Unhošť, Tyršovo náměstí 211, 273 51 Unhošť Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně23000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-29T01:56:25

Společnost

Centrin CZ s.r.o.
  • Centrin CZ s.r.o.
  • Kontakt : Kamila Filipová
  • Telefon : +420 725 292 767
  • E-mail : personalni@centrin.cz
  • Adresa : Centrin CZ s.r.o. - Unhošť, Tyršovo náměstí 211, 273 51 Unhošť

Klíčová slova

příspěvek

děti

kurz

docházky

školní

povinné

zahájení

uváděna

dosahuje

výši