PopisMísto výkonu práce Holice
Krátkodobé zaměstnání na 3 měsíce
Náplň práce: balení, přenášení, nakládání a vykládání nákladů, přenášení a ukládání zboží v různých skladech, balení strojů, předmětů a příbuzného zboží pro přepravu z jednoho místa na jiné, přeprava zboží, materiálů aj. na pracoviště a přemístění hotových výrobků
Manipulace s předměty do 15 kg
Požadujeme dobrý zdravotní stav
Práce v prašném prostředí, horku; manipulace s desifnekčními prostředky, noční směny.
První kontakt emailem, telefonicky v pracovní dny 10.00 - 16.00 nebo osobně pouze po předchozí telefonické domluvě v kanceláři na adrese Vysokomýstká 1104 a to vždy 1. den v týdnu. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěVesmir Agency s.r.o. - provozovna, Vysokomýtská 1104, 534 01 Holice v Čechách Mzda minimálně14000 Kč Nastoupit od2019-10-04

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-29T01:56:25

Společnost

Vesmir Agency s.r.o.
  • Vesmir Agency s.r.o.
  • Kontakt : Františka Půtová
  • Telefon : +420 777 562 963
  • E-mail : futov.n@seznam.cz
  • Adresa : Vesmir Agency s.r.o. - provozovna, Vysokomýtská 1104, 534 01 Holice v Čechách

Klíčová slova

zboží

balení

práce

přenášení

místo

emailem

prašném

prostředí

horku

manipulace