PopisMísto výkonu práce: Prvního pluku 206/7, 186 00 Praha 8
Kontaktní osoba: Uhlichová Jaroslava, tel.: 221 874 800, e-mail: info@ongsped.cz

UPŘESŇUJÍCÍ INOFRMACE:
Požadavky: práce s PC? vítán ŘP sk.B, spolehlivost, samostatnost, časová flexibilnost, schopnost komunikace, korektní vystupování

Náplň práce:
fyzická kontrola cestujících ve vozidlech, jízdních dokladů a slevových průkazů, kontrola dopravců v rámci působnosti v ČR

Zaměstnanecké výhody: možnost ubytování, cestovní náhrady, služební telefon, zvláštní prémie Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTurnusové služby PracovištěČSAD INGSPED Praha a.s. - 001, Prvního pluku 206/7, Karlín, 186 00 Praha 86 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-29T01:56:25

Společnost

ČSAD INGSPED Praha a.s.
  • ČSAD INGSPED Praha a.s.
  • Kontakt : Jaroslava Uhlichová
  • Telefon : +420 221 874 800
  • E-mail : info@ongsped.cz
  • Adresa : ČSAD INGSPED Praha a.s. - 001, Prvního pluku 206/7, Karlín, 186 00 Praha 86

Klíčová slova

kontrola

práce

místo

působnosti

vozidlech

jízdních

dokladů

slevových

průkazů

dopravců