PopisTradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. přijme ŘEZNÍKA/-CI do své prodejny v Třeboni (prodejna se nachází v objektu Penny Marketu).
Pracovní doba: PO - PÁ, ranní směna od 6:00 - 14:00 hodin, a 1x za 14 dní ranní směna v sobotu.
Náplň práce:
- Bourání, opracování, porcování a příprava masa do pultu
- Výroba polotovarů dle platných receptur společnosti
- Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách
- Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti
- Kontrola kvality, čerstvosti zboží
- Dodržování hygienických zásad
- Dodržování pravidel HACCP
- Komunikace a obsluha zákazníků
- Obsluha pokladny
Požadavky na kvalifikaci:
- Odborné vyučení bez maturity v oboru řezník-uzenář
- Nebo praxi s bouráním a opracováním masa
- Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
- Zodpovědný přístup k práci
- Samostatnost, zručnost a pečlivost
- Zdravotní průkaz
Nabízíme:
práci ve stabilní české společnosti, zajímavé finanční ohodnocení, čtvrtletní výkonnostní bonusy; stravenky; příspěvek na penzijní připojištění; odměnu za práci o víkendech a svátcích; slevové poukázky na nákup zboží; lázně; možnost práce i na zkrácený úvazek nebo DPP; zaškolení na prodejně
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNOVÁK maso - uzeniny s.r.o. - 002, Táboritská 1195, Třeboň II, 379 01 Třeboň Mzda minimálně21100 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-08-28

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-29T01:56:25

Společnost

NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
  • NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
  • Kontakt : Miluše Kellerová
  • Telefon : +420 725 263 697
  • E-mail : prace@novak-mu.cz
  • Adresa : NOVÁK maso - uzeniny s.r.o. - 002, Táboritská 1195, Třeboň II, 379 01 Třeboň

Klíčová slova

směna

kontrola

ranní

dle

zboží

dodržování

masa

společnosti

české

obsluha