PopisNáplň práce: provozní údržba a opravy strojů a zařízení v gumárenské výrobě, práce v týmu se zámečníkem ve třísměnném provozu
Požadavky: vyhláška 50/1978 Sb., min. §6, praxe alespoň 3 roky v oboru elektro, ochota a flexibilita
Výhody: možnost stravování 200 m od pracoviště s příspěvkem na stravování, celkem 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké poukázky Edenred, příspěvek na penzijní spoření, 13. mzda, 25 dní dovolené a další Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěGUMOTEX coating, s.r.o. - Zlín, Areál Svit Zlín, budova 114, Zlín, 760 01 Zlín 1 Mzda minimálně26100 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-29T01:56:25

Společnost

GUMOTEX coating, s.r.o.
  • GUMOTEX coating, s.r.o.
  • Kontakt : Jolana Pardíková
  • Telefon : +420 734 179 734
  • E-mail : kariera@gumotex.cz
  • Adresa : GUMOTEX coating, s.r.o. - Zlín, Areál Svit Zlín, budova 114, Zlín, 760 01 Zlín 1

Klíčová slova

dovolené

práce

stravování

flexibilita výhody

možnost

pracoviště

příspěvkem

celkem

týdnů