PopisMísto výkonu práce: Nový svět č.p. 199, Krásné Březno, Ústí nad Labem.
VPM pro OZP.
Požadavky:
- bezvadný zrak a ukázněnost při dodržování pracovních postupů nutností
- manuální zručnost
- ÚSO vzdělání technického směru výhodou
Náplň práce:
- zraková a přístrojová kontrola povrchu a vlastností výrobků
- vstupní, mezioperační a výstupní kontrola výrobků a jejich třídění
- vyhledávání vad, začišťování a odstraňování odštěpků a nečistot, odhrotování, odjehlování, srážení hran, zalešťování, odmašťování, montáž a demontáž, balicí práce
Zaměstnanecké výhody:
důkladné zaškolení a zaučení, mimořádné odměny.
Kontakt: od 09:00 do 15:00 hod. si sjednat osobní jednání. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNový svět 199, Krásné Březno, 400 07 Ústí nad Labem 7 Mzda minimálně115 Kč Mzda maximálně130 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-29T01:56:25

Společnost

EuroCon Quality Control Service s.r.o.
  • EuroCon Quality Control Service s.r.o.
  • Kontakt : Miroslav Ungr
  • Telefon : +420 734 440 630
  • E-mail : personalni@eurocon.cz
  • Adresa : Nový svět 199, Krásné Březno, 400 07 Ústí nad Labem 7

Klíčová slova

kontrola

místo

hran

výrobků

třídění

vyhledávání

vad

začišťování

odstraňování

odštěpků