PopisNáplň práce:
" řízení, koordinace a kontrola oddělení výstavby
" zodpovídá za výkon státní správy na úseku stavebního řádu obecným stavebním úřadem a speciálním silničním stavebním úřadem
" zodpovídá za zajištění výkonu státní správy na úseku památkové péče
Požadavky:
" řídící, organizační a komunikační schopnosti
" schopnost vést a rozvíjet podřízené
" spolehlivost, flexibilita, odolnost proti stresu,
" schopnost samostatného vzdělávání v oboru a získávání nových informací
" vstřícnost v jednání
" řidičský průkaz sk. B, schopnost aktivního užívání osobního vozidla
" práce na PC (Windows, Excel, Word, atd. )
" znalost zákonů výhodou (stavební zákon a prováděcí vyhlášky, správní řád, zákon o obcích, zákon o přestupcích)
" výhodou zkouška zvláštní odborné způsobilosti na úseku stavebního řádu
" praxe v oblasti státní správy výhodou.
Podání přihlášek
Přihlášky se podávají písemně poštou nebo podáním na podatelně
Městského úřadu v Rožnově pod Radhoštěm na adrese:
Městský úřad
Masarykovo náměstí 128
756 61 Rožnov pod Radhoštěm
V obálce s označením "NEOTEVÍRAT - přihláška do výběrového řízení
na pozici vedoucího oddělení výstavby."
Termín předložení přihlášek do 13.09.2019 do 14:00 hod.
Bližší informace lze získat na Městském úřadě v Rožnově pod Radhoštěm, Masarykovo náměstí 128, u vedoucího úřadu (tajemníka) Mgr. Romana Hepa, kancelář č. 311, telefon č. 571 661 106, roman.hep@roznov.cz.

Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMěsto Rožnov pod Radhoštěm 03, Letenská 1918, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1 Mzda minimálně23270 Kč Mzda maximálně34970 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-29T01:56:25

Společnost

Město Rožnov pod Radhoštěm
  • Město Rožnov pod Radhoštěm
  • Kontakt : Roman Hep
  • Telefon : +420 571 661 106
  • Adresa : Město Rožnov pod Radhoštěm 03, Letenská 1918, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1

Klíčová slova

úseku

zákon

státní

správy

vedoucího

úřadu

náměstí

oddělení

rožnově

radhoštěm