PopisKO: Zdenka Hegarová, tel. 604253511, e-mail: zdenka@labohemecafe.eu
SŠ vzdělání.
Náplň práce: odpovědnost za řízení, organizaci a koordinaci objednávek dle stanovených plánů, odpovědnost za zajištění potřebných zásob materiálů pro výrobu dle plánů výroby, koordinace činností expedice a jednotlivých skladů v provozovně,
zajištění hospodárného využívání materiálů, energií, výrobních a skladových kapacit a pracovních sil, zajištění plnění a vyhodnocování platných předpisů a návrhy na jejich optimalizaci, práce na neustálém zefektivňování procesů, kompletace,balení a etiketování zásilek,
zodpovědnost za příjem zboží a kontrolu kvality při expedici, skladová evidence (naskladňování, zajištění FIFO), práce s účetním softwarem POHODA, expedice zakázek odběratelům,
komunikace se zákazníky v případě potřeby, zkušenosti na podobné pozici výhodou, základní zalost anglického jazyka.
Požadujeme: aktivní, samostatnou osobnost, pečlivost a zodpovědnost, dobrá znalost práce s MS Excel a MS Word, otevřenou, komunikativní povahu, důslednost při plnění svěřených úkolů.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěLa Boheme Cafe s.r.o. - provozovna Vítkov, Wolkerova 465, 749 01 Vítkov 1 Mzda minimálně15000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-29T01:56:25

Společnost

La Boheme Cafe s.r.o.
  • La Boheme Cafe s.r.o.
  • Kontakt : Zdenka Hegarová
  • Telefon : +420 604 253 511
  • E-mail : zdenka@labohemecafe.eu
  • Adresa : La Boheme Cafe s.r.o. - provozovna Vítkov, Wolkerova 465, 749 01 Vítkov 1

Klíčová slova

práce

zajištění

plánů

expedice

odpovědnost

plnění

dle

materiálů

podobné