Popisz: 5.1.2018, a: 25.2.2019
Pracovní náplň:
- výroba výkovků zápustkovým/volným kováním na, bucharech a kovacích lisech
- sestavování zápustek, jejich montáž na stroj a seřízení, demontáž zápustek,
- ohřívání materiálů v kovářských pecích,
- kontrola kvality odkovaných kusů.
Požadujeme:
- znalost kovových materiálů a slitin, jejich vlastností,
- zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, chuť pracovat,
- fyzická zdatnost.
Nabízíme:
- stabilní společnost,
- firemní benefity – závodní stravování, penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené atd.
Inf.: zájemci se hlaste u p. Drozda osobně po - pá od 7:00 - 14:00 hod
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěAreál Tatry 1448/5, 742 21 Kopřivnice Mzda minimálně24000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-02-25

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-31T03:02:28

Společnost

TATRA METALURGIE a.s.
  • TATRA METALURGIE a.s.
  • Kontakt : Ladislav Drozd
  • Telefon : +420 556 492 018,606 711 136
  • E-mail : ladislav.drozd@tatra.cz
  • Adresa : Areál Tatry 1448/5, 742 21 Kopřivnice

Klíčová slova

materiálů

2522019pracovní

benefity

spolehlivost

pečlivost

chuť

pracovat

fyzická

zdatnost nabízíme

stabilní