PopisNáplň práce: příprava snídaní a občas příprava minutek.

Požadavky: platný zdravotní průkaz, spolehlivost.

Nabízí: Sick days, odměna za docházku, zvýhodněné stravování, po roce příspěvek na penzijní připojištění, dva dny volna navíc, kartu Benefit Plus, odborné kurzy a školení, profesní růst

Způsob kontaktu: telefonicky (9:00-15:00).
Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěCompass Group Czech Republic s.r.o. - Důl ČSM Sever, Stonavská 2179, Doly, 735 06 Karviná 6 Mzda minimálně19500 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-31T03:02:28

Společnost

Compass Group Czech Republic s.r.o.
  • Compass Group Czech Republic s.r.o.
  • Kontakt : Michaela Brabcová
  • Telefon : +420 596 451 637
  • E-mail : Eva.huskova@compass-group.cz
  • Adresa : Compass Group Czech Republic s.r.o. - Důl ČSM Sever, Stonavská 2179, Doly, 735 06 Karviná 6

Klíčová slova

příprava

náplň

penzijní

kontaktu

růstzpůsob

profesní

školení

kurzy

odborné

plus