PopisKONTROLOŘI KVALITY
Nástup možný ihned.
Požadujeme: výborný zrak (brýle nejsou překážkou), ŘP sk. B výhodou, spolehlivost, samostatnost, flexibilita.
Náplň práce: vizuální kontrola kvality dílů v automobilovém průmyslu s drobnými úpravy. Nenáročná práce.
Nabízíme: motivační ohodnocení. Možnost profesního růstů. Skvělý kolektiv.
První kontakt: osobně v kanceláři ve Valašském Meziříčí, Mostní 54/17 od 8-15 hod. - po telefonické domluvě, telefonicky od 8-15 hod. 725 259 531, e-mailem: pavlina.baselova@pro-fair.cz
ov. 11.2. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěPROfair spol. s r.o. Valašské Meziříčí, Mostní 54/17, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1 Mzda minimálně101 Kč Mzda maximálně125 Kč Nastoupit od2019-02-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-12T01:59:05

Společnost

PROfair spol. s r.o.
  • PROfair spol. s r.o.
  • Kontakt : Pavlína Baselová
  • Telefon : +420 725 259 531
  • Adresa : PROfair spol. s r.o. Valašské Meziříčí, Mostní 54/17, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Klíčová slova

hod

kontroloři

osobně

ohodnocení

možnost

profesního

růstů

skvělý

kolektivprvní

kontakt