PopisPrvní kontakt e-mailem nebo telefonicky v pracovní dny 9-14 hodin
Kontaktní osoba: Ing. Simona Svobodová, Bc. Lucie Walterová, Martina Šilpochová DiS
telefon: 373 303 135, 373 303 219, 373 303 113
NÁPLŇ PRÁCE:
Práce na stavbách NN/VN, kabelové i venkovní vedení
POŽADAVKY:
Řidičský průkaz B
Vzdělání v oboru elektro výhodou
Zkušenost v oboru
Obsluha MP
Zodpovědnost
Pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení. Nástup dohodou.
Nástupní mzda dle zkušeností a kvalifikace.
Nabízíme:
5 týdnů dovolené, výkonnostní odměny, úhrada očkování proti klíšťové encefalitidě, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, příspěvky na stravování (cestovní náhrady), možnost bezúročné firemní půjčky, služební telefon, výhodný akciový program pro zaměstnance
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěOMEXOM GA Energo s.r.o. - Brno, Hády 968/2, Maloměřice, 614 00 Brno 14 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-30T03:22:08

Společnost

OMEXOM GA Energo s.r.o.
  • OMEXOM GA Energo s.r.o.
  • Kontakt : Simona Ing. Svobodová
  • Telefon : +420 373 303 135
  • E-mail : personalni@gaenergo.cz
  • Adresa : OMEXOM GA Energo s.r.o. - Brno, Hády 968/2, Maloměřice, 614 00 Brno 14

Klíčová slova

příspěvky

kontakt

pojištění

zkušeností

kvalifikacenabízíme 5

týdnů

dovolené

výkonnostní

odměny

úhrada