PopisPrvní kontakt e-mailem nebo telefonicky v pracovní dny 9-14 hodin
Kontaktní osoba: Ing. Simona Svobodová, Bc. Lucie Walterová, Martina Šilpochová DiS
telefon: 373 303 135, 373 303 219, 373 303 113
Náplň práce: Realizace montážních zakázek rozvoden a transformoven NN,VN v ČR (možnost i v zemích EU)
Požadavky: Vyhláška 50/1978 Sb. §5 a výše, řidičský průkaz sk. B
Pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení. Nástup dohodou.
Nástupní mzda dle zkušeností a kvalifikace.
Nabízíme:
5 týdnů dovolené, výkonnostní odměny, úhrada očkování proti klíšťové encefalitidě, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, příspěvky na stravování (cestovní náhrady), možnost bezúročné firemní půjčky, služební telefon, výhodný akciový program pro zaměstnance
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěOMEXOM GA Energo s.r.o. - Brno, Hády 968/2, Maloměřice, 614 00 Brno 14 Mzda minimálně24000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-30T03:22:08

Společnost

OMEXOM GA Energo s.r.o.
  • OMEXOM GA Energo s.r.o.
  • Kontakt : Simona Ing. Svobodová
  • Telefon : +420 373 303 135
  • E-mail : personalni@gaenergo.cz
  • Adresa : OMEXOM GA Energo s.r.o. - Brno, Hády 968/2, Maloměřice, 614 00 Brno 14

Klíčová slova

příspěvky

možnost

kontakt

připojištění

dle

zkušeností

kvalifikacenabízíme 5

týdnů

dovolené

výkonnostní