PopisPRACOVNÍK/PRACOVNICE VÝROBY - PÁJENÍ ELEKTROVODIČŮ/OBSLUHA MALÉHO LISU
Požadavky: vzdělání a praxe v oboru pájení elektrovodičů, pečlivost, preciznost a spolehlivost, nástup možný ihned
Náplň práce: pájení elektrovodičů, obsluha malého lisu
Nabízíme: práci v jednosměnném provozu, čisté prostředí, odpovídající finanční ohodnocení, práce v příjemném kolektivu, stravenky a ostatní výhody dle vnitřních předpisů firmy
Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKarel Hrnčíř - BIOMAG-pracoviště Jičín, Průmyslová 1270, 50601 Jičín 1 Mzda minimálně90 Kč Mzda maximálně140 Kč Nastoupit od2019-09-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-30T03:22:08

Společnost

Karel Hrnčíř - BIOMAG
  • Karel Hrnčíř - BIOMAG
  • Kontakt : Daniela Bilíková
  • Telefon : +420 775 975 247
  • E-mail : daniela.bilikova@biomag.cz
  • Adresa : Karel Hrnčíř - BIOMAG-pracoviště Jičín, Průmyslová 1270, 50601 Jičín 1

Klíčová slova

pájení

elektrovodičů

malého

práce

kolektivu

prostředí

odpovídající

finanční

ohodnocení

příjemném