PopisMísto výkonu práce: Výstavní 2937/132A, Ostrava-Vítkovice, 703 00
1.kontakt: kocurovas@vanek-ostrava.cz, tel: Po - Pá od 7:00 do 15:00 hod. - 607 093 721,nebo osobně v 13h.

Společnost zabývající se zakázkovým zpracováním plechů, kovových profilů a trubek přijme obchodního asistenta.

Nabízíme:
Práce na HPP na dobu neurčitou.
Možnost odborného růstu.

Náplň práce:
Administrativní činnost obchodního oddělení.
Kontrola stavu zakázek v průběhu výroby, řešení operativních záležitostí.
Komunikace se stávajícími zákazníky.
Úzká spolupráce s ostatními odděleními.

Požadavky:
SŠ nebo VŠ vzdělání, obor strojírenství nebo obchod výhodou.
Znalost anglického nebo německého jazyka (slovem i písmem) na komunikativní úrovni podmínkou.
Uživatelská znalost práce na PC.
Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost.

Příspěvek na sportovní a kulturní aktivity, firemní akce.
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVýstavní 2937/132a, |Vítkovice, 703 00 Ostrava 3 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně22000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-31T03:02:28

Společnost

Jiří Vaněk
  • Jiří Vaněk
  • Kontakt : Sylva Kocurová
  • Telefon : +420 607 093 721
  • E-mail : kocurovas@vanek-ostrava.cz
  • Adresa : Výstavní 2937/132a, |Vítkovice, 703 00 Ostrava 3

Klíčová slova

práce

obchodního

místo

anglického

operativních

záležitostí komunikace

stávajícími

zákazníky úzká

spolupráce

ostatními