PopisNáplň práce:
- nákup svěřených komodit(poptávání, objednávání/příjem/převod),
- skladové hospodářství ve svěřené oblasti,
- komunikace se zahraničními a tuzemskými dodavateli,
- spolupráce se sklady jednotlivých provozoven,
- kompletní evidence v informačním systému,
- vyhledávání nových dodavatelů
Požadujeme:
- SŠ vzdělání technického směru výhodou
- aktivní znalost anglického jazyka podmínkou,
- orientace v nákupních procesech
- znalost práce na PC,
- řidičský průkaz skupiny B,

- práce na hlavní pracovní poměr,
- nástup možný ihned,
- zaměstnanecké benefity ( 25 dní dovolené; příspěvek na stravování: stravenka 110Kč/den; 1500,-Kč/měsíc za odpracování plného fondu pracovní doby/měsíc; mimořádné odměny 2x ročně; věrnostní odměna)
náborový příspěvek

Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVýrobní 1441, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-30T03:22:08

Společnost

ADOZ, s.r.o.
  • ADOZ, s.r.o.
  • Kontakt : Květa Hájková
  • Telefon : +420 566 591 911
  • E-mail : prace@adoz.cz; kveta.hajkova@adoz.cz
  • Adresa : Výrobní 1441, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem

Klíčová slova

práce

znalost

pracovní

příspěvek

náplň

nákupních

procesech

pc

řidičský

průkaz