PopisUpřesňující informace :
(požadavky ŘP skupin., jazykové požadavky, apod.)
náplň práce : Nábor a vedení obchodních zástupců s edukačními publikacemi.
Informace o pracovním místě:
Obchodní společnost působící v školním sektoru přijme náboráře na nábor, přípravu a vedení obchodních zástupců s edukačními publikacemi.
Pracovní náplň:
- organizování činnosti obchodního oddělení a jeho vedení, motivace a celková podpora,
- zadávaní inzerátů na pracovní portály,
- výběr nových spolupracovníků telefonicky, skypem
Co od vás očekáváme
- min. středoškolské vzdělání
- MS Word, Excel: základní znalost
- organizační a komunikační schopnosti,
- flexibilita při práci
- ochota učit se nové věci
- vlastní automobil výhodou
NABÍZÍME:
Zaměstnanecké výhody
- Profesní a odborný růst,
- Zajímavé finanční ohodnocení,
- Stabilní a zajímavé zaměstnání.
Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěEDUCA KIDS s.r.o. - okres Litoměřice, Litoměřice Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-30T03:22:08

Společnost

EDUCA KIDS s.r.o.
  • EDUCA KIDS s.r.o.
  • Kontakt : Martin Potočár
  • Telefon : martin.potocar@educaprint.eu
  • Adresa : EDUCA KIDS s.r.o. - okres Litoměřice, Litoměřice

Klíčová slova

vedení

obchodních

edukačními

nábor

zajímavé

zástupců

flexibilita

schopnosti

komunikační

organizační