PopisStručná náplň práce:
- Sociální práce s cílovou skupinou
- Jednání se zájemci a žadateli o službu
- Administrativní činnost spojená s chodem organizace a poskytováním služby
- Spolupráce s úřady a navazujícími službami
Požadujeme:
- Vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů, tj. min. vyšší odborné vzdělání
- Spolehlivost a samostatnost
- Komunikativnost, psychickou vyrovnanost
- Zájem o sociální práci, etické cítění a empatii
- Znalost legislativy a standardů kvality sociálních služeb
Nabízíme:
- Dobře vybavené pracovní prostředí a stabilní zázemí služby
- Možnost seberealizace v rámci odborných i volnočasových aktivit s uživateli služby.
- 8 hod. pracovní dobu (7:00-15:30)
- Nástupní plat 30 000 Kč s každoročním navýšením min. 5%
- Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje

Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRybka, o.p.s. - 001, Tyršova 10, 378 56 Studená Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-31T03:02:28

Společnost

Rybka, o.p.s.
  • Rybka, o.p.s.
  • Kontakt : Eva Dvořáková
  • Telefon : +420 723 981 614
  • E-mail : dvorakova-eva@volny.cz
  • Adresa : Rybka, o.p.s. - 001, Tyršova 10, 378 56 Studená

Klíčová slova

služby

sociální

pracovní

sociálních

min

možnost

stručná

dobře

prostředí

vybavené