PopisPracovní náplň:
- Sociální práce s klienty sociální služby ve věku 18 – 26 let;
- zajištění provozu služby, kontrola úklidu prostor, dodržování domovního řádu;
- spolupráce při tvorbě aktivit sociální dílny;
- administrativa služby – denní záznamy, vedení statistiky.

Požadujeme:
- Minimálně VOŠ v souladu se zákonem. č. 108/2006, Sb. o sociálních službách, studenty posledních ročníků VŠ a VOŠ sociálních oborů nebo kurz pracovníka v sociálních službách;
- dobré komunikační dovednosti;
- spolehlivost, trestní bezúhonnost, zodpovědnost;
- ochotu k průběžnému vzdělávání;
- kreativitu, inovativnost, flexibilitu.

Nabízíme:
- dohodu o provedení práce – vhodné jako brigáda pro studenty nebo jako přivýdělek;
- předpokládaný nástup od 1. 10. 2019;
- 2 – 4 směny za měsíc – vykrývání dovolených a záskok za řadové pracovníky služby;
- práci v zavedené neziskové organizaci;
- možnost profesního a osobního rozvoje;
- týmovou spolupráci. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěJungmannova 2550, Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice 2 Mzda minimálně100 Kč Mzda maximálně120 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-30T13:46:24

Společnost

SKP-CENTRUM, o.p.s.
  • SKP-CENTRUM, o.p.s.
  • Kontakt : Milan Soudek
  • Telefon : +420 774 658 587
  • E-mail : milan.soudek@skp-centrum.cz
  • Adresa : Jungmannova 2550, Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice 2

Klíčová slova

sociální

služby

sociálních

studenty

práce

voš

pracovní

přivýdělek

brigáda

vhodné