PopisMísto výkonu práce:
Krokova č.p. 767/6, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2

Společnost Karned Tools s.r.o. sídlící v Děčíně se zabývá vývojem a výrobou nástrojů na obrábění kovů a speciálních nástrojů. Vlastníme nejmodernější technologie - 5 a více osá CNC centra, robotizovaná obráběcí centra, 3D scanner, konstrukce a programování CNC strojů v CAD/CAM systému NX atd. Tato stabilní, moderní a dynamicky se rozvíjející firma posiluje tým speciálů o zkušeného PROGRAMÁTORA CNC.

Náplň práce:
• práce v týmu speciálů
• tvorba programů pro CNC stroje
• správa seřizovacích listů dle vytvořených programů
• poskytování konzultací při poptávkovém řízení
• poskytování technické podpory pro obsluhy CNC strojů

Požadujeme:
• předchozí praxe na dané pozici min. 5 let
• zkušenosti s programováním ve 3D CAM (NX výhodou)
• znalost technologie obrábění a nástrojů na obrábění
• znalost čtení výkresové dokumentace
• pokročilý uživatel PC (znalost IS Helios výhodou)
• řidičský průkaz skupiny B
• pokročilá znalost AJ
• motivovaná osoba, pracovní nasazení
• spolehlivost, preciznost, ochota a komunikativnost

Zaměstnanecké výhody:
Práce v zázemí silné a stabilní české společnosti, motivující finanční ohodnocení, moderní pracovní prostředí a vybavení, přátelský kolektiv, zvyšování kvalifikace - interní a externí vzdělávání, jazykové kurzy, příspěvek na důchodové připojištění až do 1.500 Kč, poskytování příspěvku na stravování ve vlastní jídelně, sociální výpomoc zaměstnancům - poskytování bezúročných a nízkoúročených firemních půjček, prázdninový a vánoční bonus, 5 týdnů dovolené, firemní akce, Sick Days, odměna za plnou docházku, poukázky pro nejlepší pracovníky měsíce, roční valorizace mezd atd.

Kontakt: Ing. Petra Dudková, HR Manager, tel. 477 012 560, e-mail: kariera@karnedtools.cz Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěKarned Tools s.r.o. - 02, Krokova 767/6, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2 Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-31T03:02:28

Společnost

Karned Tools s.r.o.
  • Karned Tools s.r.o.
  • Kontakt : Petra Dudková
  • Telefon : +420 477 012 560
  • E-mail : petra.bedecsova@karnedtools.cz
  • Adresa : Karned Tools s.r.o. - 02, Krokova 767/6, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2

Klíčová slova

cnc

poskytování

znalost

nástrojů

centra

stabilní

technologie

obrábění

moderní

výhodou