PopisPracovní náplň: provádí přímou obslužnou péči o seniory v domově pro seniory, podílí se na zajištění individuální péče o seniory.
Požadavky: způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní a odborná způsobilost, samostatnost, schopnost samostatně řešit problémy, zodpovědnost, organizační schopnosti, osobní iniciativa, komunikační dovednosti, pozitivní vztah k seniorům, práce s PC.
Výhody: měsíční prémie, příspěvek na ošatné, týden dovolené navíc, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění a životní pojištění, snížená cena stravného pro zaměstnance na směně
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěMoravskoslezské sdružení Církve adventistů sedmého dne - Malenovice, Tyršova 1108, Malenovice, 763 02 Zlín 4 Mzda minimálně110 Kč Mzda maximálně115 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-30T03:22:08

Společnost

Moravskoslezské sdružení Církve adventistů sedmého dne
  • Moravskoslezské sdružení Církve adventistů sedmého dne
  • Kontakt : Věra Luptáková
  • E-mail : dsefata@gmail.com
  • Adresa : Moravskoslezské sdružení Církve adventistů sedmého dne - Malenovice, Tyršova 1108, Malenovice, 763 02 Zlín 4

Klíčová slova

seniory

způsobilost

příspěvek

týden

dovednosti

pozitivní

vztah

seniorům

práce

pc výhody