PopisMísto výkonu práce: Doudlebská č.p. 1699/5, Nusle, 140 00 Praha 4
Kontaktovat mailem pors@hypermedia.cz
Požadavky:
- Musíš mít min. SŠ s maturitou, praxe v oblasti zákaznického servisu, je velkou výhodou.
- Komunikační dovednosti na velmi vysoké úrovni, schopnost argumentace.
- Řada našich klientů, jsou cizinci, komunikace v AJ bude tedy velkou výhodou.
- Všeobecný přehled.
- Schopnost vedení pracovního týmu, samostatnost a odpovědnost.
- Zkušenost s nastavováním procesů výhodou.

Náplň práce:
- Vedení, motivace a rozvoj týmu pracovníků zákaznické podpory a administrátorek.
- Kontrolní činnost a následné zpětné vazby.
- Náslechy, hodnocení a zpětné vazby k hovorům.
- Kooperace na výběru, adaptaci a školení nových členů týmu.
- Poskytování zákaznického servisu a řešení nestandardních a složitějších případů, prostřednictvím telefonické a e-mailové komunikace.
- Hledání optimálních strategických řešení.
- Odpovědnost, za reklamační procesy.
- Reporting činnosti oddělení.
Zaměstnanecké výhody:
- Zajímavá fixní mzda s bonusovou složkou, závislou na výsledcích svěřeného týmu.
- Částečně flexibilní pracovní doba, smlouva na dobu neurčitou.
- Prostor pro seberealizaci a získávání nových vědomostí.
- Benefitní systém formou Cafeterie v hodnotě až 22.000Kč / rok, který lze čerpat na dovolené, wellness pobyty, zážitky, gastro, sport, kulturu a mnoho dalšího…
- Příspěvek na Multisport kartu.
- Sick days.
Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěDoudlebská 1699/5, 14000 Praha 4 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-09-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-31T03:02:28

Společnost

HyperMedia, a.s.
  • HyperMedia, a.s.
  • Kontakt : Marek Porš
  • Telefon : +420 774 452 286
  • E-mail : pors@hypermedia.cz
  • Adresa : Doudlebská 1699/5, 14000 Praha 4

Klíčová slova

servisu

nových

zpětné

zákaznického

týmu

velkou

výhody zajímavá

flexibilní

týmu částečně

svěřeného