PopisPrvní kontakt e-mailem: renatanagy@seznam.cz
Nástup možný ihned
Místo výkonu práce: nám.Míru, Brno - Nádražní OC Letmo
Pro prodejnu Papírnictví+ hledáme prodavače/čky, pokladní.
Požadujeme : samostatnost, komunikativnost, příjemné vystupování, ochotu poradit zákazníkovi.
Náplň práce : prodej zboží, práce na pokladně, příjem, kontrola a cenění zboží, úklid prodejny a zázemí pro zaměstnance, atd.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTurnusové služby PracovištěJMS Servisní CZ s.r.o.-OC Letmo, Nádražní 681/2a, Brno-město, 602 00 Brno 2 Mzda minimálně17500 Kč Mzda maximálně18500 Kč Nastoupit od2019-09-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-30T03:22:08

Společnost

JMS Servisní CZ s.r.o.
  • JMS Servisní CZ s.r.o.
  • Kontakt : Andrea Nedorostová
  • E-mail : renatanagy@seznam.cz
  • Adresa : JMS Servisní CZ s.r.o.-OC Letmo, Nádražní 681/2a, Brno-město, 602 00 Brno 2

Klíčová slova

práce

zboží

kontakt

vystupování

zaměstnance

zázemí

prodejny

úklid

cenění

kontrola