PopisNáplň práce:
-Sestavování rozpočtu organizace, metodické usměrňování hospodaření s majetkem organizace, zajišťování fungování vnitřního kontrolního systému, žádosti o dotace, přehled hospodaření pro zřizovatele, statistiky, daně z příjmu p.o., vedení práce celého kolektivu ekon.oddělení, kde je předpokladem mj.určitá znalost personálně-mzdové problematiky.

Požadavky:
- Vysokoškolské vzdělání v mag.studijním programu ekonomického zaměření příp.jiného oboru, avšak současně se znalostí účetnictví, PaM.
- Alespoň 3 roky praxe, odpovědnost, komunikační dovednosti a předpoklady pro týmovou práci, samostatnost, ochotu vzdělávat se, práce s PC.

Nabízí:
- Platové zařazení dle nař.vlády č. 341/2017 příl.č.1 platová tř.12, přesná výše platu dle započitatelné praxe.
- Práci v příjemném kolektivu, pružnou pracovní dobu, sick day, příspěvek na stravování.
Po zapracování osobní příplatek a mimořádné odměny.

Motivační dopis a strukturovaný životopis zasílejte do 21. 9. 2019 na e-mailovou adresu: tomeczkova@cepp.cz. s případnými dotaz se obracejte na tel: 777 499 643
Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěNa Bělidle 815/12, Fryštát, 733 01 Karviná 1 Mzda minimálně24210 Kč Mzda maximálně33780 Kč Nastoupit od2020-01-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-30T03:22:08

Společnost

Centrum psychologické pomoci, příspěvková organizace
  • Centrum psychologické pomoci, příspěvková organizace
  • Kontakt : Kateřina Tomeczková
  • Telefon : +420 777 499 643
  • E-mail : tomeczkova@cepp.cz
  • Adresa : Na Bělidle 815/12, Fryštát, 733 01 Karviná 1

Klíčová slova

kolektivu

práci

organizace

práce

hospodaření

dle

tř12

příjemném

praxe

započitatelné