Popis28.8.2019/Náplň práce: zajištění chodu hotelu, organizace hotelových eventů a kongresových služeb včetně aktivní účasti na servisu. Zodpovědnost za chod restaurace, zboží, sklad, kontrola inventur. Komunikace s klienty + komunikace se zaměstnanci - jejich koordinace a rozpis směn, kontrola při práci, vedení týmu.
Požadujeme znalost AJ na komunikativní úrovni. Příjemné vystupování, organizační a komunikační schopnosti, zodpovědnost, Časová flexibilita.
Směnnost: týdenní (týdenpráce/týden volno), v čase od 7.30-23.00 hod./denně.
Životopisy zasílejte na email: reditel@hotelkurdejov.cz nebo volejte na tel. 725 383 538

Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostDělené směny PracovištěKurdějov 88, 693 01 Hustopeče u Brna Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-08-28

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-30T03:22:08

Společnost

Hotel Kurdějov a.s.
  • Hotel Kurdějov a.s.
  • Kontakt : Michaela Strachoňová
  • Telefon : +420 519 411 381,725 383 538
  • E-mail : reditel@hotelkurdejov.cz
  • Adresa : Kurdějov 88, 693 01 Hustopeče u Brna

Klíčová slova

kontrola

komunikace

zodpovědnost

2882019náplň

komunikační

týmupožadujeme

znalost

komunikativní

úrovni

příjemné