PopisVEDOUCÍ ODDĚLENÍ SPRÁVY BUDOV
V případě zájmu nás kontaktujte na emailové adrese: personal@sqs-fiber.cz
nebo telefonní čísle.: 493 765 381
Požadavky:
• SŠ/VŠ vzdělání s praxí a organizační schopnosti
• uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
• technické a analytické myšlení, orientace v technické dokumentaci (specifikace, výkresy)
• zodpovědnost, aktivní přístup k řešení zadaných úkolů, samostatnost

Náplň práce:
• komplexně zajišťovat činnosti týkající se správy budov a infrastruktury v majetku společnosti
• vést tým elektrikářů, údržbářů a úklidu
• zajišťovat provozuschopný a dobrý technický stav nemovitostí a infrastruktury společnosti (plyn, voda, topení, elektrická zařízení, dusík, klimatizace, atd.), včetně zajištění periodické údržby a revizí
• vést a spravovat dokumentaci vztahující se k objektům, budovám a infrastruktuře společnosti
• zajišťovat ochranu majetku společnosti prostřednictvím bezpečnostní agentury, zajišťovat opravy a údržbu infrastruktury prostřednictvím servisních organizací
• v průběhu realizace investičních akcí a činností vykonávaných v rámci správy budov zajišťovat dohled, účastnit se předání hotovýc Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěSQS Vláknová optika a.s. [1], Komenského 304, 509 01 Nová Paka Mzda minimálně40000 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-30T16:40:35

Společnost

SQS Vláknová optika a.s.
  • SQS Vláknová optika a.s.
  • Kontakt : personal@sqs-fiber.cz
  • Telefon : +420 493 765 381
  • Adresa : SQS Vláknová optika a.s. [1], Komenského 304, 509 01 Nová Paka

Klíčová slova

správy

infrastruktury

zajišťovat

společnosti

prostřednictvím

majetku

budov

dokumentaci

zajištění

vztahující