PopisNáplň práce: samostatné seřizování a obsluha nového CNC stroje s řídícím systémem Sinumerik 840D umístěném v automatické lince linky kol 4,seřizování zařízení a příprava nástrojů,soustružení železničních kol dle výkresové dokumentace,kontrola jakosti,samokontrola. Požadujeme:SŠ nebo vyučení ve strojírenském nebo příbuzném oboru, praxe v oboru vítána,znalost obrábění (znalost seřizování, obsluhy a údržby číslicově řízených obráběcích strojů, obráběcích center a jejich příslušenství výhodou),znalost programování NC strojů výhodou (znalost řídícího systému Sinumerik 840 výhodou),znalost čtení výkresové dokumentace, orientace v technické dokumentaci, znalost práce s měřidly,aktivní řešení problémů, manuální zručnost, preciznost, samostatnost, flexibilita, ochota učit se, práce ve vícesměnném, nepřetržitém provozu.Nabízíme:
zodpovědnou pracovní náplň, stabilitu, perspektivu,možnost profesního růstu a rozvoje osobnosti,motivující mzdové ohodnocení včetně zaměstnaneckých výhod dle platné Kolektivní smlouvy.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěRevoluční 1234, Nový Bohumín, 735 81 Bohumín 1 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-30T13:46:24

Společnost

BONATRANS GROUP a.s.
  • BONATRANS GROUP a.s.
  • Kontakt : Renáta Moricová
  • Telefon : +420 597 082 323
  • E-mail : renata.moricova@ghh-bonatrans.com
  • Adresa : Revoluční 1234, Nový Bohumín, 735 81 Bohumín 1

Klíčová slova

práce

znalost

náplň

kol

výhodouznalost

obráběcích

oboru

výkresové

dle

strojů