PopisMísto pracoviště:
- Obchodní 117, 251 70 Čestlice

Prvotní kontakt:
- telefonický: 272 190 124

Upřesňující informace
Požadavky: min. SOU vzdělání, znalost okenních profilů výhodou, základní znalost práce na PC, spolehlivost, zodpovědný přístup
Náplň práce:
- příjem zboží na sklad
- výdej zboží ze skladu dle vyskladňovacích listů
- udržování pořádku ve skladu
- práce s vysokozdvižným vozíkem (po zkušební době možnost získat oprávnění k řízení VZV)
- jednoduchá práce se čtečkou kódů Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěREHAU s.r.o. - sídlo Čestlice, Obchodní č.p. 117, Čestlice Mzda minimálně130 Kč Mzda maximálně150 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-30T03:22:08

Společnost

REHAU, s.r.o.
  • REHAU, s.r.o.
  • Kontakt : Hana Procházková
  • Telefon : +420 272 190 124
  • E-mail : hana.prochazkova@rehau.com
  • Adresa : REHAU s.r.o. - sídlo Čestlice, Obchodní č.p. 117, Čestlice

Klíčová slova

práce

zboží

znalost

jednoduchá

vysokozdvižným

dle

vyskladňovacích

listů

udržování

čtečkou