PopisPopis pozice: Práce v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež, ambulantní a terénní forma služby. Jedná se o práci s dětmi a mladými dospělými ve věku od 6 - 26 let, v odpoledních a podvečerních hodinách.
Požadavky na kvalifikaci podle zákona o sociálních službách v platném znění
Úvazek: 1,0 - Platová třída: 10 - Nástup: od 1. 10. 2019
Osobnostní požadavky:
" zájem o klienty, respekt k jejich individualitě, schopnost zaujmout svou osobností,
" schopnost posoudit možnosti klienta a schopnost posoudit vlastní možnosti vzhledem ke klientovi,
" schopnost pracovat s konflikty a chybami, umění vyjednávat,
" aktivita a kreativita,
" odpovědnost a samostatnost, loajalita, schopnost spolupráce v týmu,
" dostatečná psychická odolnost vůči stresu a zvládání náročných situací,
" ochota vzdělávat se
Benefity: možnost vzdělávání. Životopis, motivační dopis a kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte do 20.9.2019, připojte souhlas se zpracováním osobních údajů, viz: https://www.socsluzbyzdar.cz/pracovniprilezitosti
První kontakt telefonicky či osobně: Po - Pá: 07.00 - 14.30 hod. nebo emailem Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSociální služby města Žďár nad Sázavou - ESKO, Okružní 925/1, Žďár nad Sázavou 3, 591 01 Žďár nad Sázavou 1 Mzda minimálně22800 Kč Mzda maximálně34320 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-31T03:02:28

Společnost

Sociální služby města Žďár nad Sázavou
  • Sociální služby města Žďár nad Sázavou
  • Kontakt : Jana Landsmanová
  • Telefon : +420 725 959 358,778 702 653
  • E-mail : admin@socsluzbyzdar.cz, mzdova.ucetni@socsluzbyzdar.cz
  • Adresa : Sociální služby města Žďár nad Sázavou - ESKO, Okružní 925/1, Žďár nad Sázavou 3, 591 01 Žďár nad Sázavou 1

Klíčová slova

schopnost

možnosti

posoudit

popis

psychická

situací quot ochota

náročných

zvládání

stresu

vůči